fbpx

Dodik Erdogan Dzaferovic AA

Foto: AA

Članovi Predsjedništva BiH Šefik Džaferović i Milorad Dodik učestvuju, na poziv predsjednika Republike Turske Recepa Tayyipa Erdoğana, na Antalijskom diplomatskom forumu u Antaliji, Republika Turska, 11. i 12. marta 2022. godine.

Plenarna sesija će početi uvodnim obraćanjem ministra vanjskih poslova Republike Turske Mevlüta Çavuşoğlua, a forum će otvoriti pokrovitelj ADF-a, predsjednik Republike Turske Recep Tayyip Erdoğan.

Prvog dana summita članovi Predsjedništva BiH sastat će se u Antaliji, u odvojenim susretima, s predsjednikom Republike Slovenije Borutom Pahorom i s EU komesarom za susjedske odnose i proširenje Olivérom Várhelyiem.

Programom summita predviđeno je obraćanje članova Predsjedništva BiH u okviru panela lidera “Budućnost Bosne i Hercegovine”, 12. marta 2022. godine.

Istog dana, članovi Predsjedništva BiH Šefik Džaferović i Milorad Dodik sastat će se na marginama ADF-a i s predsjednikom Republike Turske Recepom Tayyipom Erdoğanom, saopćeno je iz Predsjedništva BiH.

Radio Sarajevo

Dozvoljeno je dijeljenje i kopiranje sadržaja ovog portala na druge portale, stranice ili blogove, uz obavezno navođenje izvora.

Impuls Teme

NAJNOVIJE U KATEGORIJI

NAJNOVIJE NA PORTALU

Vijesti - Arhiv

Jun 2023
Pon Uto Sri Čet Pet Sub Ned
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2